Пансіонат "Славський" тел:(03251)-42-134, (03251)-42-446 https://slavsk.com.ua/bitrix/templates/slavsk/images/logo2.png

26/09/2017
Вже стало доброю традицією, що кожної ранньої осені, Пансіонат Славський збирає усіх шинників країни. Цього року відбувся ювілейний 5-тий шинний фестиваль ПЛАЙ OFF. Мальовничі пейзажі карпат та гостинність нашого пансіонату подарували усім учасникам справжній фонтан емоцій, шалений сплеск драйву та незабутній заряд позитиву.


Температура води в басейні:


0°C

СертифікатиВхід для клієнтівНовини

06/02/2015

День святого Валентина в Карпатах 2015

     День святого Валентина наповнений любов'ю і теплом. Цей день хочеться провести з тим, хто дорогий серцю. Зимові романтичні краєвиди Карпат з їх засніженими горами і затуманеними вершинами, стануть ідеальним місцем для проведення Дня всіх Закоханих.
      День закоханих це дуже особисте та романтичне свято, а подорожі, як відомо тільки посилюють відчуття казковості та закоханості! Саме тому, пропонуємо Вам поєднати ці дві чудові складові та відправитися у зимовий Карпатський край на День Закоханих!
   Пансіонат"Славський" пропонує ніжно та романтично відсвяткувати День всіх закоханих в Карпатах . Тут, Ви будете задоволені комфортом, чудовим сервісом, турботою та теплом персоналу. Навколишня зимова карпатська природа буде переповнювати Ваші серця почуттями, а відмінна кухня та безліч SPA-послуг, які пропонує Пансіонат"Славський" стануть приємними сюрпризами для закоханих, подарують справжні щирі емоції і будуть початком довгих та міцних взаємин.


.jpg.jpg


Повернення до списку