Пансіонат "Славський" тел:(03251)-42-134, (03251)-42-446 https://slavsk.com.ua/bitrix/templates/slavsk/images/logo2.png

26/09/2017
Вже стало доброю традицією, що кожної ранньої осені, Пансіонат Славський збирає усіх шинників країни. Цього року відбувся ювілейний 5-тий шинний фестиваль ПЛАЙ OFF. Мальовничі пейзажі карпат та гостинність нашого пансіонату подарували усім учасникам справжній фонтан емоцій, шалений сплеск драйву та незабутній заряд позитиву.


Температура води в басейні:


0°C

СертифікатиВхід для клієнтівНовини

18/03/2015

Відпочинок в Карпатах весною 2015

   Думаєте де провести весняні вихідні та оновити сили? Запрошуємо провести весняний відпочинок в Карпатах 2015 в Пансіонаті”Славський”!

  Надзвичайно приємно після похмурої зими вирватися з міста на природу — в казкові весняні гори, де Ви зможете по-справжньому відчути весну, подихати свіжим гірським повітрям та отримати приємні емоції. В повітрі Ви відчуєте романтичний настрій. Весняний відпочинок в Карпатах 2015 відновить Ваші сили та забезпечить піднесений настрій. 

   Відпочинок в Карпатах весною 2015 буде комфортним варіантом для всієї сім'ї. Пансіонат “Славський” пропонує багато варіантів Вашого відпочинку та розваг, кожен зможе знайти для себе приємне проведення часу. Обравши відпочинок в Карпатах 2015 в Пансіонаті”Славський” Ви зможете насолоджуватися весняним повітрям, першим теплим сонячним промінням та природою, яка починає прокидатися від сну. Чудова кухня Пансіонату”Славський” подарує неймовірне задоволення, Спа-центр зможе забезпечити Ваш відпочинок приємними емоціями та релаксом!

   Пансіонат”Славський” - єдиний готель, який підходить всім! Велика територія та послуги, які пропонує пансіонат дозволить комфортно проводити час і великим компаніям, і сім'ям з дітьми, закоханим парам, та старшим людям. 


  Відвідайте Карпати 2015, відчуйте весну та отримайте незабутній відпочинок душі та тіла!


.jpg.jpgПовернення до списку