Пансіонат "Славський" тел:(03251)-42-134, (03251)-42-446 https://slavsk.com.ua/bitrix/templates/slavsk/images/logo2.png

26/09/2017
Вже стало доброю традицією, що кожної ранньої осені, Пансіонат Славський збирає усіх шинників країни. Цього року відбувся ювілейний 5-тий шинний фестиваль ПЛАЙ OFF. Мальовничі пейзажі карпат та гостинність нашого пансіонату подарували усім учасникам справжній фонтан емоцій, шалений сплеск драйву та незабутній заряд позитиву.


Температура води в басейні:


0°C

СертифікатиВхід для клієнтівНовини

28/10/2014

Релакс та відпочинок серед осінніх Карпат!

    Пансіонат «Славський» запрошує відвідати SPA-центр!!! Ви зможете отримати задоволення від відпочинку в Карпатах відвідавши запропоновані пансіонатом процедури, які подарують Вам дивовижний відпочинок в будь яку пору року! SPA- центр знаходиться в оточенні Карпатських лісів та мальовничих вершин гір, що додають Вашому SPA відпочинку в Карпатах незабутні враження! 
   Затишну атмосферу, увагу та турботу персоналу Ви зможете оцінити одразу відкривши двері SPA- центру. Ми пропонуємо Вам безліч послуг, щоб відновити сили після важких стресових робочих буднів та розслабитися. В оточенні Карпат Вам запропонують: сауни, гідромасажні та фітованни, масажі, солярій, косметологію, альфа-капсулу. Ви зможете скористуватися релакс-кімнатою, де насолодитеся смаком надзвичайно корисних карпатських чаїв, що нададуть Вам підвищення життєвого тонусу та працездатності. 
   SPA-центр пансіонату “Славський” надасть Вам відпочинк в Карпатах, який покращить Ваш зовнішній вигляд, настрій та відновить сили!

Спа процедуриСпа процедури
Спа процедуриСпа процедури

Повернення до списку