Пансіонат "Славський" тел:(03251)-42-134, (03251)-42-446 https://slavsk.com.ua/bitrix/templates/slavsk/images/logo2.png

26/09/2017
Вже стало доброю традицією, що кожної ранньої осені, Пансіонат Славський збирає усіх шинників країни. Цього року відбувся ювілейний 5-тий шинний фестиваль ПЛАЙ OFF. Мальовничі пейзажі карпат та гостинність нашого пансіонату подарували усім учасникам справжній фонтан емоцій, шалений сплеск драйву та незабутній заряд позитиву.


Температура води в басейні:


0°C

СертифікатиВхід для клієнтівНовини

06/08/2013

ШИННИКИ УКРАЇНИ ЗНОВУ У НАС!

ШИННИКИ УКРАЇНИ ЗНОВУ У НАС!

Чисте повітря, мальовнича природа, невимушене спілкування, комфортний відпочинок, насичений яскравими враженнями та емоціями, запам'ятався у нас з минулого року, коли компанія "Шипшина" проводила 1-st TIRES FEST ПЛАЙ ОФФ.

Це дало можливість шинникам з усієї України поспілкуватись, знайти спільні інтереси і нові зв'язки, та знову провести другий осінній фестиваль 2013р.. Саме тут вони знайдуть той необхідний комфорт та повноцінний безтурботний відпочинок, якого прагнули довгий час.... А ми надамо події національного колориту, накриємо  щедрий стіл та використаємо свій багатий досвід та неабияку фантазію, для того щоб святкова подія надовго запам'яталась та захотілось повертатися до нас ще!


Повернення до списку