Пансіонат "Славський" тел:(03251)-42-134, (03251)-42-446 https://slavsk.com.ua/bitrix/templates/slavsk/images/logo2.png

20/10/2017
Ми знаємо, що Ви вже зачекалися. Готові до крутих розваг та смачного глінтвейну? Тоді 25 листопада будемо раді вітати Вас в мальовничих Карпатах. Як завжди, на Вас чекатиме незабутня розважальна програма...


Температура води в басейні:


24°C

СертифікатиВхід для клієнтівГідромасаж

Гідромасаж допомагає зняти утому і повністю розслабитися. Під час цієї процедури поліпшується кровообіг. Гідромасаж рекомендований під час відновлювального періоду після травм. Ранковий гідромасаж у холодній воді здатний зарядити енергією на весь день, у той час як теплий вечірній справляє заспокійливу дію і гарантує міцний і здоровий сон. Гідромасажні процедури зміцнюють нервову систему і поліпшують роботу внутрішніх органів.

Користь гідромасажу безсумнівна. Це і швидкий спосіб схуднення шляхом стимуляції розщеплення жирів, і спосіб формування красивої фігури шляхом зменшення целюліту і жирових відкладень.

Відновлюються і рухові функції, збільшується рухливість, знімається накопичилася тяжкість і зменшується схильність до спазмів. Розслаблення тканин під впливом масажу в теплій воді підвищує його ефективність.

Таким чином, приймаючи гідромасажну ванну ви покращуєте своє здоров'я і самопочуття!