Пансіонат "Славський" тел:(03251)-42-134, (03251)-42-446 https://slavsk.com.ua/bitrix/templates/slavsk/images/logo2.png

26/09/2017
Вже стало доброю традицією, що кожної ранньої осені, Пансіонат Славський збирає усіх шинників країни. Цього року відбувся ювілейний 5-тий шинний фестиваль ПЛАЙ OFF. Мальовничі пейзажі карпат та гостинність нашого пансіонату подарували усім учасникам справжній фонтан емоцій, шалений сплеск драйву та незабутній заряд позитиву.


Температура води в басейні:


0°C

СертифікатиВхід для клієнтівХвойна ванна

Хвоя містить безліч ефірних масел, вітамінів, мікроелементів, мінеральних солей і дубильних речовин, що надають благотворний вплив на органи дихальної системи, шкіру, серцево-судинну і центральну нервову системи. Завдяки чудесному аромату хвойні ванни підвищують настрій. Вони відмінно позбавляють від безсоння, використовуються в лікуванні захворювань суглобів, покращують обмін речовин. Ефірні олії, що містяться в хвої, знімають стомлення, зміцнюють тонус організму, підвищують імунітет.

Хвойні ванни показані для очищення організму від токсинів, шлаків, отрут і навіть радіонуклідів. А якщо врахувати, що багато захворювань (в тому числі і ожиріння) викликані саме зашлакованностью організму - хвойним ванн просто немає ціни!