Пансіонат "Славський" тел:(03251)-42-134, (03251)-42-446 https://slavsk.com.ua/bitrix/templates/slavsk/images/logo2.png

20/10/2017
Ми знаємо, що Ви вже зачекалися. Готові до крутих розваг та смачного глінтвейну? Тоді 25 листопада будемо раді вітати Вас в мальовничих Карпатах. Як завжди, на Вас чекатиме незабутня розважальна програма...


Температура води в басейні:


0°C

СертифікатиВхід для клієнтівІнфрачервона сауна

Найголовніша перевага інфрачервоної сауни – це невисока температура повітря в приміщенні з випромінювачами, що дозволяє там знаходиться людям з протипоказаннями до відвідування традиційної сауни.

В результаті застосування інфрачервоних процедур знижується вміст холестерину в крові, що дозволяє знизити ризик серцево - судинних захворювань і стабілізує артеріальний тиск. Зміцнюються і стають більш еластичними стінки судин. Поліпшується робота імунної системи, підвищується загальна опірність організму, а це в свою чергу дозволяє ефективно протидіяти простудним захворюванням і грипу. Сильне потовиділення полегшує роботу нирок , розширення судин стимулює кровообіг. Інфрачервоне випромінювання допомагає лікувати хронічні захворювання вуха, горла і носа, знімає біль у суглобах, м'язах, спині, менструальні і головні болі, веде до прискореного загоєння ран, забитих місць, травм, переломів, розсмоктування гематом. Комфортне тепло інфрачервоного випромінювання заспокійливо діє на нервову систему, усуваючи безсоння, стрес, нервозність.

Прийом процедур в інфрачервоній сауні дає і прекрасний косметичний ефект . Під впливом інфрачервоного випромінювання розкриваються пори, і починається рясне потовиділення, в результаті чого відбувається глибоке очищення шкіри, вона звільняється від бруду і мертвих клітин.

Таким чином можна сказати, що інфрачервона сауна забезпечує всебічну профілактику захворювань і загальне оздоровлення організму.