Пансіонат "Славський" тел:(03251)-42-134, (03251)-42-446 https://slavsk.com.ua/bitrix/templates/slavsk/images/logo2.png

20/10/2017
Ми знаємо, що Ви вже зачекалися. Готові до крутих розваг та смачного глінтвейну? Тоді 25 листопада будемо раді вітати Вас в мальовничих Карпатах. Як завжди, на Вас чекатиме незабутня розважальна програма...


Температура води в басейні:


24°C

СертифікатиВхід для клієнтівРучний індивідуальний масаж

Загальний масаж – це масаж усього тіла. Такий масаж сприяє повному розслабленню, зняття стресу і напруги, поліпшення кровообігу, призводить до вирішення багатьох проблем з хребтом та до поліпшення функцій різних систем і органів організму.

Масаж спини підсилює працездатність, бадьорить і додає сил. Використовується в лікуванні багатьох захворюваннях хребта, м’язів, зв’язок, нервових волокон спини.

Масаж поперекового відділу хребта знімає накопичену втому, покращує кровообіг багатьох органів, зокрема нирок, розслаблює м’язи. Використовується в якості лікування та профілактики захворювання хребта.

Масаж шийно-комірцевої зони зменшує застійні явища, посилює кровообіг, поліпшує обмінні процеси, нормалізує артеріальний тиск.

Масаж рук допоможе позбутися болів, зніме втому. Масаж кисті, особливо долонь заспокоює нервову систему й викликає позитивний настрій.

Масаж ніг допомагає зняти м’язову втому, приводить м’язи ніг і всього тіла в тонус, покращує кровообіг, знімає набряк.