Пансіонат "Славський" тел:(03251)-42-134, (03251)-42-446 https://slavsk.com.ua/bitrix/templates/slavsk/images/logo2.png

13/07/2018
ктивісти громадського об'єднання "Сербивус" витратили не один день, аби створити насичену програму для ваших діточок. Повірте, із нашим прекрасними та активними вожатими, ваші діти не сидітимуть на місці. Щодня і щогодини у нас будуть відбуватись майстер-класи, спортивні заняття, теренкур, квест, естафета, а також інтерактивні та інтелектуальні розваги. Попри це все, ми обов'язково щодня купатимемось в басейні з підігрівом, гратимемо настільні ігри та відриватимемось під улюблену музику ваших дітей на вечірках.


Температура води в басейні:


26°C

СертифікатиВхід для клієнтівМорська ванна

Ванна з морською сіллю і ефірними маслами - КРАЩИЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ ДУШІ І ТІЛА !!!

У морській солі міститься велика кількість необхідних для здоров'я мікроелементів: калій, натрій, кальцій, магній, залізо, бром, йод, хлор, марганець, цинк, залізо, селен, мідь, кремній і т.д. Приймаючи ванну з морською сіллю, Ви можете частково заповнити недолік цих корисних елементів в організмі.

Збагачена морською сіллю, вода стимулює регенерацію тканин, а значить, запускає процеси омолодження, покращує еластичність шкіри, має антисептичні, протизапальні і болезаспокійливі властивості, благотворно впливає на серцево - судинну систему, допомагає при захворюваннях опорно-рухового апарату, радикулітах, поліартритах, стимулює обмінні процеси в організмі.

Морська сіль є відмінним емульгатором для розчинення у воді ефірних масел, завдяки чому ефірне масло рівномірно розчиняється у воді, наповнюючи ванну кімнату чудовим ароматом і надаючи психо-емоційне, лікувально-профілактичний і косметологічне дії на наш організм.