Пансіонат "Славський" тел:(03251)-42-134, (03251)-42-446 https://slavsk.com.ua/bitrix/templates/slavsk/images/logo2.png

13/07/2018
ктивісти громадського об'єднання "Сербивус" витратили не один день, аби створити насичену програму для ваших діточок. Повірте, із нашим прекрасними та активними вожатими, ваші діти не сидітимуть на місці. Щодня і щогодини у нас будуть відбуватись майстер-класи, спортивні заняття, теренкур, квест, естафета, а також інтерактивні та інтелектуальні розваги. Попри це все, ми обов'язково щодня купатимемось в басейні з підігрівом, гратимемо настільні ігри та відриватимемось під улюблену музику ваших дітей на вечірках.


Температура води в басейні:


26°C

СертифікатиВхід для клієнтівТропічний душ

Технологія «тропічний душ» - це інноваційна система подачі та розподілу води. Завдяки аерації (у верхній частині лійки є отвір для всмоктування повітря), потік повітря змішується з водою, зменшується напір струменя й великі теплі краплі плавно огортають тіло купається людини, немов справжній дощ.

Таким чином, створюється відчуття м'якого і приємного масажу. Лійки тропічного душу мають велику поверхню з форсунками, це дозволяє повніше відчути ефект тропічної зливи.

Користь процедури:

Душ бадьорить, регулює серцеву діяльність, розслабляє тіло і заспокоює нервову систему. Масаж тонізує шкіру, робить її підтягнутою. Під впливом тугих крапель води, організм людини виробляє гормони задоволення — ендорфіни.