Пансіонат "Славський" тел:(03251)-42-134, (03251)-42-446 https://slavsk.com.ua/bitrix/templates/slavsk/images/logo2.png

10/08/2018
З 26 по 30 липня громадське об’єднання «Свербивус» організувало перший дитячий табір «Genesis junior" на териорії пансіонату «Славський». Волонтери створили чудову багатогранну програму, адже вікова категорія була дуже різною.


Температура води в басейні:


0°C

СертифікатиВхід для клієнтівКонференц-сервіс

   Пропонуємо Вам поєднати відпочинок та роботу серед мальовничих карпатських вершин, де, Ви зможете продуктивно попрацювати та відмінно відпочити від буденної офісної атмосфери. Пансіонат "Славський" пропонує провести Ваш бізнес - захід будь - якого формату: тренінги, семінари, конференції, круглі столи, презентації та будь-які корпоративні заходи з професійно організованим колоритним відпочинком в мальовничих українських Карпатах.

   До Вашої уваги 2 конференц-зали розраховані на перебування до 80 чоловік у кожному. В залах є все необхідне конференц-обладнання.

  Для продуктивної роботи під час будь- якого бізнес-заходу Вам запропонують організувати різноманітні на Ваш вибір кавові-перерви чи обіди, а на закінчення заходу - приємний святковий банкет для колективу!

  Запланувавши такий корпоративний відпочинок в Карпатах Ваші працівники залишуться задоволеними, відпочившими від офісних стін, та налаштованими на подальшу роботу!

   До ваших послуг:

- Проживання 1850 грн номер "Стандарт"/ дві особи з харчуванням "Все включено"(трьохразове харчування-шведський стіл+алкогольні напої українського виробника)/ за 1 добу;

- Конференц-зал з круглим столом (місткість 80 чоловік)/ 500 грн-доба, 100грн -1год;

- Конференц-зал стандартиний (місткість 80 чоловік)/ 500 грн-доба, 100грн -1год;

- Екран;

- Мультимедійний проектор;

- Фліпчарти;

- Звукове обладнання (підключення мікрофону);

- Кавова - перерва/ від 45 грн з людини.


Бажаємо Вам приємної, продуктивної роботи та відпочинку в мальовничих Карпатах!


конференц11.JPGконференц1.JPG
резервний зал00.jpgрезервний зал.jpg