Пансіонат "Славський" тел:(03251)-42-134, (03251)-42-446 https://slavsk.com.ua/bitrix/templates/slavsk/images/logo2.png

10/08/2018
З 26 по 30 липня громадське об’єднання «Свербивус» організувало перший дитячий табір «Genesis junior" на териорії пансіонату «Славський». Волонтери створили чудову багатогранну програму, адже вікова категорія була дуже різною.


Температура води в басейні:


0°C

СертифікатиВхід для клієнтівНовини

11/09/2012

ШИННИКИ УКРАЇНИ, ЄДНАЙМОСЯ!

У вересні не тільки погода оксамитова, а й справи йдуть якнайкраще, власне тому цей період обрала компанія «ШИПШИНА» для проведення 1-st TIRES FEST ПЛАЙ ОФФ у Славську.Пансіонат  Сонце допомагало, гори надихали, а шинники з усієї України мали можливість поспілкуватися про спільні проблеми напередодні зимового сезону, побачити перспективи, знайти нові зв’язки та просто невимушено наговоритися.
Зробок Василь з Бродів, наприклад, вважає , що зустрічатися і спілкуватися треба часто, тому і вдячний організаторам за таку можливість.
Усі учасники фестивалю ознайомилися з новим сканером шин, який на сьогодні тільки один в Україні, представили його працівники фірми «ШИПШИНА».
Жага Ростислав з Луганська вважає , що за цими сканерами велике майбутнє і дуже хотів би мати такий «апарат» у своєму місті.Телеканал ZIK
Це була не єдина презентація на фестивалі, побачили учасники і нову акумуляторну батарею «ДЗИҐА», цей акумулятор унікальний тим, що має 3 роки гарантії! Цей факт також приємно вразив усіх присутніх, є сподівання, що «Дзиґа» буде добре крутити наші автівки на теренах всієї держави.
Несподіванкою для учасників стало дефіле модельєра Лідії Ковальчук «Нові моделі від ШИПШИНИ». «Це зовсім нові моделі, але не шин, до яких ми були готові, організаторам вдалося поєднати непоєднанне, дуже креативно !»-вважає Оленніков Максим з Ізмаїла.
Учасники ПЛАЙ-ОФФ
А який фестиваль у Карпатах та без козацького правдивого куліша? Киянка Ковтун Ірина розповідає, що сподобала собі не тільки куліша, а й гарного козака з оселедцем. Ось такі вони – шинники України - з різносторонніми вподобаннями та примхами. Фестиваль вдався на славу, учасниками роз'їхалися повні вражень, а ми кажемо:
До побачення, 1-st TIRES FEST ПЛАЙ ОФФ !
До зустрічі 2-st TIRES FEST ПЛАЙ ОФФ !

Повернення до списку