Пансіонат "Славський" тел:(03251)-42-134, (03251)-42-446 https://slavsk.com.ua/bitrix/templates/slavsk/images/logo2.png

10/08/2018
З 26 по 30 липня громадське об’єднання «Свербивус» організувало перший дитячий табір «Genesis junior" на териорії пансіонату «Славський». Волонтери створили чудову багатогранну програму, адже вікова категорія була дуже різною.


Температура води в басейні:


0°C

СертифікатиВхід для клієнтівНовини

26/11/2014

Де провести новорічний корпоратив 2015?

    Новорічний корпоратив 2015 в Карпатах! Бажаєте провести чудовий незабутній новорічний корпоратив 2015 в Карпатах? Вам допоможе організувати новорічне свято пансіонат "Славський"! 
      Затишна зимова атмосфера карпатських гір, серед яких розташований пансіонат надасть чудову можливість колективу відпочити від осінньої втоми, згуртувати колектив, емоційно розвантажити! Пансіонат організує новорічний корпоратив 2015 на Ваш смак, який буде сприяти створенню позитивного настрою працівників, теплих та дружніх стосунків колективу та партнерів. Таке свято обов'язково надихне співробітників на плідну роботу з нового року!
     Гірськолижний курорт Славське, де розташований пансіонат"Славський" пропонує Вам прекрасні номери, де можна відпочити після бурхливо проведеного дня. Вмістимість номерного фонду до 120 осіб! Наявна власна парковка для автомобілів. Святковий банкет в затишному ресторані, який вміщає 120 осіб, буде незабутнім для вашої компанії! До Ваших послуг спа-центр, більярд, диско-бар, сауна, що надасть можливість урізноманітнити відпочинок під час новорічного корпоративу в Карпатах!
   Новорічний корпоратив - це частина бізнес-культури, яка допомагає колективу згуртуватися та відпочити від емоційного виснаження! 
  Новорічний корпоративний відпочинок в Карпатах буде яскравою сторінкою в історії вашої компанії!
    Діє система знижок, індивідуальний підхід до кожного корпоративного клієнта!Звертайтеся до нас і ми зробимо вам незабутній новорічний корпоратив 2015!


Повернення до списку