Пансіонат "Славський" тел:(03251)-42-134, (03251)-42-446 https://slavsk.com.ua/bitrix/templates/slavsk/images/logo2.png

10/08/2018
З 26 по 30 липня громадське об’єднання «Свербивус» організувало перший дитячий табір «Genesis junior" на териорії пансіонату «Славський». Волонтери створили чудову багатогранну програму, адже вікова категорія була дуже різною.


Температура води в басейні:


0°C

СертифікатиВхід для клієнтівНовини

23/06/2015

Карпати влітку. Або ж який він, літній відпочинок в Карпатах біля басейну?

   Чи Ви були влітку в Карпатах? Якщо ж ні, то мабуть не знаєте, як смачно пахнуть Карпати літом! Малиною, ожиною, суницями і лісовими грибами. Не знаєте, що таке казкові гірські пейзажі, запашні свіжі лісові ягоди та прохолодні, прозорі гірські річки й бурхливі водоспади...Ніколи не забудете ті запашні гриби, що зібрані поміж карпатських трав, та ті ягоди, що дозріли під лагідним літнім сонцем на найчистішому цілющому карпатському повітрі! Тут повітря сповнене запахом прохолодного лісу та трав, воно солодке на смак! Його силу і п'янкість організм пам'ятатиме всюди, куди б Ви не поїхали! І завжди повертатиме Вас в Карпати! 

 Ми пропонуємо Вам провести літо в Карпатах, яке Ви запам'ятаєте на довго! Пансіонат ”Славський” радо зустріне Вас з сім'єю чи друзями та допоможе відчути карпатський колорит. Ми пропонуємо своїм гостям літній відпочинок в Карпатах 2015 біля єдиного великого відкритого басейну в Славську, розміром 8м х15м, котрий потішить великих і маленьких любителів поплавати чи просто позасмагати на ніжному літньому карпатському сонечку.

Літній відпочинок в Карпатах -  це саме те що Вам потрібно, щоб вдало провести відпустку, чи просто вихідні дні! Насолоджуйтесь смачною карпатською кухнею, яка у нас, входить у вартість номерів, прогулянками біля карпатських річок, плаванням в басейні під променями теплого карпатського сонця, екскурсіями по місцевості та не тільки!

 Тож, якщо Ви шукаєте де вдало та з насолодою провести літній відпочинок — Пансіонат”Славський” - це те, що треба!


.jpg.jpg

Повернення до списку