Пансіонат "Славський" тел:(03251)-42-134, (03251)-42-446 https://slavsk.com.ua/bitrix/templates/slavsk/images/logo2.png

10/08/2018
З 26 по 30 липня громадське об’єднання «Свербивус» організувало перший дитячий табір «Genesis junior" на териорії пансіонату «Славський». Волонтери створили чудову багатогранну програму, адже вікова категорія була дуже різною.


Температура води в басейні:


0°C

СертифікатиВхід для клієнтівНовини

10/08/2018

Літній табір Свербивус «Genesis junior»

З 26 по 30 липня громадське об’єднання «Свербивус» організувало перший дитячий табір «Genesis junior" на териорії пансіонату «Славський». Волонтери створили чудову багатогранну програму, адже вікова категорія була дуже різною. 
«Щодня ми прокидались о 8 годині ранку та збирались на зарядку, яку, як правило, проводили самі діти. Зарядка повинна була надати дітям силу та енергію на весь день, але яка ж енергія без корисного та поживного сніданку? Саме тому, після активного ранку на дітей чекав апетитний сніданок.» - розповідає організатор табору, Ліліана Бутрій.
«Окрім того, що у діток, на період табору, було 5-ти разове харчування, також для них ми приготували насичену програму. Щогодини у дітей змінювались заходи і це були як розважальні спортивні ігри, купання в басейні, тематичні майстер-класи, так і інтелектуальні та інтерактивні розваги, де потрібно було проявити свій розум, кмітливість та логіку» - розповідає вожата, Ігітова Марія.
Загалом під час проведення табору у дітей відбулось більше ніж 20 заходів, а в останній табірний вечір було розпалено ватру та організовано дискотеку. Також, на діток чекала неймовірна вечеря із традиційним Карпатським бограчем, курячим шашликом із печеною картоплею та овочами на грилю, а на десерт, 4 види панна-коти та безалкогольні коктейлі. Кульмінацією вечора був подарований для батьків танець, який називається «королівський-банс» і в якому приймали участь усі діти табору, від найменшого до найстаршого. 
В день від’їзду учасникам було подаровано сертифікати за участь в літньому таборі Genesis Junior та невеличкі сувеніри на згадку. 
«Враховуючи те, що у нас не було досвіду у проведені табору, ми думали що це буде пробний заїзд, але ми не очікували, що все вийде настільки чудово. Діткам усе сподобалось, всі були ситі та щасливі. Саме тому, ми вже плануємо новий осінній заїзд і ще більше цікавих заходів. Не пропустіть, буде круто!» - доповнює Ліліана
Слідкуйте за сторінкою Fzacebook «Свербивус», а також підпишіться на подію «Свербивус camp», аби першим дізнаватись свіжі новини. А за додатковою інформацією, можна звернутись за телефоном 050-317-45-35 – Ліліана. 
До зустрічі в таборі «Genesis junior»!

Повернення до списку