Пансіонат "Славський" тел:(03251)-42-134, (03251)-42-446 https://slavsk.com.ua/bitrix/templates/slavsk/images/logo2.png

10/08/2018
З 26 по 30 липня громадське об’єднання «Свербивус» організувало перший дитячий табір «Genesis junior" на териорії пансіонату «Славський». Волонтери створили чудову багатогранну програму, адже вікова категорія була дуже різною.


Температура води в басейні:


0°C

СертифікатиВхід для клієнтівНовини

13/11/2014

Романтичний відпочинок в Карпатах 2014

      Подаруйте близькій людині незабутній романтичний відпочинок в Карпатах!

   Осінь. Вона робить зустрічі коротшими, обличчя сумнішими, самотність помітнішою. Але вона робить слова теплішими, поцілунки міцнішими, а любов...любов не залежить від пори року. Любіть один одного і зігрівайте серця своїм теплом!

      Останні осінні дні зможуть порадувати Вас різнобарвністю лісів, ніжністю туманних ранків та романтичністю зоряних ночей.

      В пансіонаті “Славський” ви забудете про буденність справ та зможете сповна насолодитися романтичним відпочинком в Карпатах. Тут ви можете загадувати бажання....

     Проживання в затишному номері на двох, серед мальовничих гірських пейзажів подарують прекрасний настій. Ви зможете скористатися послугами СПА-центру та переглянути фільм в затишному кінозалі пансіонату “Славський”, що зробить Ваш відпочинок в Карпатах приємним для двох.

Запрошує всіх закоханих і тих, хто хоче провести час удвох, на романтичний вікенд в Карпатах! 

Бронюйте номери для Вашого романтичного відпочинку в Карпатах до кінця осені зі ЗНИЖКОЮ -10% та отримайте романтичну вечерю на двох у ПОДАРУНОК від ПАНСІОНАТУ "СЛАВСЬКИЙ"!!! 

Вам буде надано відмінний сервіс, а тиша та красота навколишньої природи зробить ваш романтичний відпочинок в Карпатах 2014 незабутнім!

 


.jpg.jpg

Повернення до списку