Пансіонат "Славський" тел:(03251)-42-134, (03251)-42-446 https://slavsk.com.ua/bitrix/templates/slavsk/images/logo2.png

10/08/2018
З 26 по 30 липня громадське об’єднання «Свербивус» організувало перший дитячий табір «Genesis junior" на териорії пансіонату «Славський». Волонтери створили чудову багатогранну програму, адже вікова категорія була дуже різною.


Температура води в басейні:


0°C

СертифікатиВхід для клієнтівНовини

14/06/2013

Україна без сиріт

Україна без сиріт
19 - 24 червня 2013

Надзвичайно важливо щоб всі діти мали батьків. У цій справі велику роль відіграють дитячі будинки сімейного типу.

   Пансіонат "Славський" вже втретє прийняв у себе літній відпочинково-навчальний табір, влаштований “Всеукраїнською Громадською Організаціяєю "Моя родина"
   Дітям організували бал-маскарад, талант-шоу, спортивні змагання і розваги  під час яких вони гарно побавились, перевтілювались у своїх улюблених персонажів, проявляли власні таланти. В дитячих студіях майстри образотворчого мистецтва навчали діток ліпити, малювати, клеїти та виготовляти різні цікавинки.

jpg   

   Море емоцій викликав похід у гори. Під час якого діти були задіяні у спортивно-розважальному квесті, що дозволило не лише насолодитись красою околиць Славського, але і детальніше вивчати  ландшафт, флору і фауну.
А блакитна вода басейну, така спокійна зранку - збурлилась і зашуміла коли дітлахи почали у неї заскакувати під променями літнього сонця і весело купатись. Бризки летіли повсюди,  радуючи батьків-вихователів.
  

Повернення до списку