Пансіонат "Славський" тел:(03251)-42-134, (03251)-42-446 https://slavsk.com.ua/bitrix/templates/slavsk/images/logo2.png

10/08/2018
З 26 по 30 липня громадське об’єднання «Свербивус» організувало перший дитячий табір «Genesis junior" на териорії пансіонату «Славський». Волонтери створили чудову багатогранну програму, адже вікова категорія була дуже різною.


Температура води в басейні:


0°C

СертифікатиВхід для клієнтівЦиркулярный душ

Циркулярний душ - одна з найприємніших процедур пропонованих гідротерапією. Проводиться вона у своєрідному боксі з вертикальними або горизонтальними трубами. Через них подається безліч цівок, які і масажують тіло. Вода подається під середнім тиском в 1,5 атмосфери, і температура її варіюється залежно від показань і цілей.

Струмені води в циркулярному душі діють як подразники - вони дрібно Поколюють шкіру. Діє душ по поверхні всього тіла одночасно, на відміну від, наприклад, душу Шарко, що сприяє комплексному впливу на організм.

Рекомендований час проведення процедури від 5 до 20 хвилин. Слід зазначити, що дія душа на нервову систему людини відрізняється в залежності від тривалості процедури. Якщо вона триває до 5 хвилин, організм людини розслабляється. Якщо ж процедура затягується і час перевищує 7-10 хвилин, то ефект виходить зворотним - легке збудження і відмінний тонус.

Циркулярний душ: дія на організм

Циркулярний душ має загальнозміцнювальну дію на організм, підвищує імунітет. Одне з головних завдань даної процедури - збільшення припливу крові до внутрішніх органів. А також, варто відзначити, що подібний вплив підвищує фізичну та емоційну активність, виводить токсини і шлаки.

Основні показання:

  • ожиріння

  • целюліт

  • хвороби опорно-рухової системи (болі в хребті)

  • порушення серцево-судинної системи

  • нервові захворювання, стреси

  • гіпотонія

Циркулярний душ також сприяє регуляції сну, знімає перенапруження і дратівливість.