Пансіонат "Славський" тел:(03251)-42-134, (03251)-42-446 https://slavsk.com.ua/bitrix/templates/slavsk/images/logo2.png

10/08/2018
З 26 по 30 липня громадське об’єднання «Свербивус» організувало перший дитячий табір «Genesis junior" на териорії пансіонату «Славський». Волонтери створили чудову багатогранну програму, адже вікова категорія була дуже різною.


Температура води в басейні:


0°C

СертифікатиВхід для клієнтівРосійська лазня

У російських лазнях вологість підтримується такою ж, як вологість повітря, яким ми зазвичай дихаємо, - близько 60%. Температура ж зазвичай не перевищує 80С. У російських лазнях особлива увага приділяється якості пари: виливаючи воду на розжарені камені, тут отримують найдрібніші крапельки пари. Це полегшує вдихання пари і робить її приємною. І звичайно, є ще знаменитий російський віник для духмяного масажу.

Яким же чином лазня благотворно впливає на людський організм? Через потовиділення шкіра самоочищається, температура розслабляє м’язи і, отже, зменшує больові відчуття в них. Крім того, від банного жару гинуть бактерії, що живуть на поверхні шкіри, що прискорює загоєння поверхневих ран. Масаж віником покращує циркуляцію крові, підсилює діяльність шкірних капілярів і метаболізм. Крім того, розпарений віник виділяє фітонциди - біологічно активні речовини, що вбивають або пригнічують патогенну флору. Чергування банного жару і охолоджування холодною водою стимулює роботу судин. В цілому ж, лазня знімає втому, стрес і покращує настрій.