Пансіонат "Славський" тел:(03251)-42-134, (03251)-42-446 https://slavsk.com.ua/bitrix/templates/slavsk/images/logo2.png

10/08/2018
З 26 по 30 липня громадське об’єднання «Свербивус» організувало перший дитячий табір «Genesis junior" на териорії пансіонату «Славський». Волонтери створили чудову багатогранну програму, адже вікова категорія була дуже різною.


Температура води в басейні:


0°C

СертифікатиВхід для клієнтівЗимовий відпочинок в Славську

Зимовий сезон 2015 розпочато! Дивовижна засніжена природа та схили Славська запрошують на казковий зимовий відпочинок у Славську.


Що може бути краще, ніж спускатися засніженими схилами на лижах, насолоджуватися білосніжними краєвидати та смакувати сніжне морозне повітря. Зимовий відпочинок в славську підходить для всіх! Там і лижі, сани,сноуборди. Тим хто хоче просто спокійно відпочити з сім'єю, веселою компанією або з коханою людиною, може піднятися на вершину гори, та скуштувати духм'яного запашного зігріваючого глінтвейну.


Якщо ж ви любите тепло та затишок Вам потрібно саме у пансіонат "Славський", де ви зможете насолоджуватися прекрасним краєвидом з вікна, ніжитися в хвойній ванні нашого спа-центру та розвантажуватися від насичених робочих буднів. Смакуючи трав'яний чай при каміні, ви відчуєте спокійні хвилини зимового відпочинку в Славському.


Зимовий відпочинок в Славську доповнить пансіонат"Славський" комфортними затишними кімнатами різного класу, чудовою атмосферою ресторану, справжньою дерев'яною сауною та прекрасним релаксом в спа-центрі.


Відвідуючи Карпати взимку- ви потрапляєте в казку, яка обовязково підніме ваш настрій, додасть енергії для подальшої роботи та подарує незабутні приємні спогади. Зимові Карпати- це можливість відчути Різдвяні свята душею та познайомитися з народними традиціями.


Ми можемо запевнити, що ваш сімейний зимовий відпочинок в Славську буде прекрасно організований та пройде з користю, а відпочинок у двох буде романтичним та казковим.


Якщо ви відвідаєте зимові Карпати хоть раз, ви будете повертатися туди знову і знову та насолоджуватися унікальним зимовим кліматом!